top of page

Хореографічний гурток

«World of Dance»

Гільмуліна  Карина Ільфатівна.

Хореографічне мистецтво – це синкретичне мистецтво. Тут злились в єдиному потоці танець і пантоміма, музика і поезія, скульптурні, пози і пластика рухів і драматургія літературного твору.

Наш гурток нараховує понад 50 вихованців. Які з кожним заняттям навчаються новому, пізнають цей нелегкий, але в той же час цікавий, захоплюючий та розвиваючий шлях. Кожен урок по своєму різноманітний. Адже діти вивчають як і народну так і сучасну та естрадну хореографію. Гімнастика та акробатика найулюбленіше. Кожен учень викладається на всі 100 %, адже всі вихованці об'єднанні однією метою - пізнати світ хореографії і досягти високих результатів. 

Студія естрадного співу

«Espressivo»

Луньова Ольга Валентинівна

Студія естрадного співу «Espressivo» створена у вересні 2003 року.
На базі НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 19-позашкільний
центр Кіровоградської міської ради» працює з вересня 2015 року.
Вік/кількість вихованців: 6 – 17 років / 20 вихованців.
Профіль: вокальне мистецтво
Метою діяльності студії є формування компетентностей особистості
засобами естрадної пісні.

 

Колектив працює за такими напрямками:
- сучасна естрадна вокальна музика (українська естрада та естрада світу);
- класичні та народні твори у сучасній обробці;
- дитяча пісня (для маленьких зірочок)
Гуртківці оволодівають знаннями та навичками:
- сольний спів;
- спів у ансамблі;
- дуети та тріо;
- сценічна майстерність.
Основні завдання полягають у формуванні пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентностей, які забезпечують ознайомлення з кращими зразками світової музичної культури, сприяють формуванню навичок естрадного вокалу, забезпечують підвищення рівня вокальної майстерності, вихованню гармонійно розвиненої особистості.
Основний зміст роботи студії:
1. Розвиток музичних здібностей (музичного слуху, пам’яті, почуття ритму та музичного мислення).
2. Оволодіння співацькими навичками (правильна постава, дихання, чітка дикція, артикуляція, спів в унісон, багатоголосся).
3. Уміння використовувати основні якості співочого голосу.
У студії створюються умови для продовження вокальної діяльності на сцені. Вихованці студії приймають активну участь у заходах різних рівнів та є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних таміських конкурсів та фестивалів.

Гуртки декоративно-ужиткового напрямів:

   «Бісероплетіння» «Художня вишивка» 

«Народна творчість»

Бордюгова Лілія Миколаївна

  Завданням сучасної освіти є розвиток творчого, нестандартногопросторового мислення дитини та застосування його у практичній діяльності.Основна діяльність гуртків полягає у ознайомленні з поняттям і знаннями, щостосуються декоративного мистецтва, оволодівання навиками виготовленнярізноманітних виробів, забезпечення формування творчих здібностейвихованців, вихованню шанобливого ставлення до народних традицій.

   Відвідування гуртків декоративно- ужиткового мистецтва дає широкіможливості для розвитку творчих здібностей дітей, зокрема уміння уявляти,фантазувати, розвивати конструктивне мислення, рухову та зорову пам ять,дрібну моторику пальців рук.

   Діти вчаться знаходити кольорове вирішення, дотримуватися послідовності в створенні виробу,проявляти оригінальність та акуратність. Гурткова робота дає дитині шанс на самовияв, на прояв своїх ініціатив з подальшим провадженням їх у практику.
   Вихованці активно беруть участь у підготовці виставок, з натхненням виготовляють роботи для подальшої участі у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Систематично беруть участь в благодійних акціях.
   Активно допомагають ГО « Серця матерів Кіровоградщини» в оформленні посилок воїнам АТО, виготовляють обереги. Керівниця гуртків та вихованці проводять майстер-класи декоративного напрямку для пацієнтів гематологічного відділення КОДЛ та членів центру дітей та матерів з інвалідністю « Серце матері».

Гурток образотворчого мистецтва

Волкова Тетяна Миколаївна

   Програма гуртка спрямована на художній розвиток дітей віком від 6 до 10 років і включає в себе малюнок, живопис, скульптуру, прикладну діяльність.

    На заняттях вихованці гуртка реалізують свій творчий потенціал, розвивають асоціативно-образне та просторове мислення, уяву, фантазію, пам’ять та художній смак, навчаються малювати.

    Діти навчаються основам образотворчого мистецтва в дружній атмосфері, яка сприяє підвищенню самооцінки кожного вихованця шляхом його самовираження в процесі творчої діяльності.

Займаючись творчістю, діти створюють свій власний світ – світ, який завжди радує своєю оригінальністю і яскравими квітами.

    Дитина отримує приплив позитивних емоцій і радує інших і себе своїми виробами.

    Окрім цього, на вихованців чекають екскурсії до художніх музеїв, виставок, вернісажів, мистецьких галерей, майстер-класи. 

     Вихованці беруть участь у щорічному вернісажі, міських та всеукраїнських  конкурсах.

Театральний гурток

"Дотик Мельпомени"

Мамшева Валентина Віталіївна

    Особистість сучасної дитини формується в атмосфері творчості, тому актуальним є різнобічне використання театральної творчості дітей.

     Знайомство з позицією актора  дозволяє дитині збагатити свій емоційний, інтелектуальний, моральний досвід, всебічно розвиватися й почуватися вільно та впевнено у будь-якій життєвій ситуації.

     Театральна творчість не тільки активізує цікавість дитини до мистецтва театру і мистецтва взагалі, але й розвиває фантазію, уяву, пам’ять, увагу та інші якості, виховує та покращує психологічну атмосферу в колективі.

     Заняття в театральному гуртку  навчають вихованців спілкуватися один з одним, ділитися думками, умінням, знаннями.

     Методи, форми та зміст навчання театральних вправ реалізують одночасно кілька завдань: занурюють дітей у властиву їм стихію гри, розвивають увагу, мислення, волю, пам’ять тощо.

     Театральний колектив "Дотик Мельпомени" працює за  оновленою програмою! 

 1. Акторська майстерність;

 2. Сценічна мова;

 3. Розвиваючі тренінги;

 4. Театральні ігри;

 5. Сценічна пластика;

 6. Арт техніки для наймолодших! 

 7. Школа ведучих -  аніматорів та участі у  фестивалях та конкурсах вищих рівнів!

Гурток

"WEB-дизайн"

Нєдєлков Олександр Олександрович

    Гурток ставить за мету вивчення програмних засобів і технологій, пов’язаних з розробкою та функціонуванням web-ресурсів.

    Мета досягається через практичне оволодіння дітьми мови HTML, JavaScript, РНР; засвоєння основ будови, методів управління web-сайтами;
формування навичок створення власного web-сайту в Інтернеті.
     Ще однією з головних ідей, покладених у роботу гуртка, є стимулювання самостійної роботи учнів шляхом виконання власних проектів та
самостійних творчих завдань, що спонукає до розвитку їх творчого креативного мислення під час опанування шкільного курсу інформатики.

Психологічний гурток

"Пізнай себе"

Кривенко Лілія Володимирівна.

   Робота гуртка передбачає навчання учасників знаходженню еффективного способу розуміння самого себе та інших,формування навичок конструктивного міжособистісного спілкування, подолання конфліктних ситуацій, розширення кругозору, виявлення та розвиток здібності підлітків тощо..

bottom of page